Grupa Luxpol

Inspiracje

Grafiki do druku na szkle

Grafiki do druku na szkle

Powróć 26.04.2016 Inspiracje

Za pomocą druku na szkle możemy wyczarować unikalną przestrzeń stosunkowo małym nakładem pracy i kosztów. Wszystko czego potrzebujemy to pomysł na przestrzeń i… dobre zdjęcie. No właśnie, skąd wziąć dobre zdjęcie? Wiadomo, można zatrudnić profesjonalnego fotografa lub wykorzystać zdjęcia zrobione wcześniej przez profesjonalistę. Nie zawsze jednak mamy na podorędziu gotowe profesjonalne fotografie lub budżet na wykonanie dedykowanej sesji zdjęciowej czy grafiki komputerowej. Wtedy z pomocą przychodzą darmowe platformy, z których możemy pobrać za darmo lub za niewielką opłatą ciekawe zdjęcia i grafiki.

Poniżej przedstawiamy kilka darmowych lub prawie darmowych miejsc, z których możesz pobrać piękne grafiki do swojej przestrzeni.

  1. Foter do narzędzie, do którego można zalogować się za pośrednictwem Facebooka, po szybkiej rejestracji i logowaniu mamy dostęp do prawie 230 milionów zdjęć posegregowanych w 18 kategoriach, które możemy pobierać w różnych rozmiarach.

  2. FreeImages jest dostępną w języku polskim bazą prawie 400 tys. zdjęć posegregowanych w 26 kategoriach.

  3. Na stockvault.net możemy wybierać spośród ponad 72 tys. darmowych zdjęć.

  4. Freerangestock.com to baza tysięcy darmowych zdjęć, wymagana jest jednak rejestracja w serwisie.

  5. Flickr jest ostatnim z proponowanych serwisów z darmowymi zdjęciami. Jest to ciągle rosnąca baza zdjęć, z której na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Gdy odpowiednie zdjęcie zostanie wybrane kolejnym krokiem jest kontakt z nami, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i dobiorą odpowiednie parametry druku tak, aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, do której wraca się z przyjemnością.

 
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR

Dzięki nowoczesnym technologiom nasze produkty zachwycają jakością

Zamów bezpłatny pomiar
ZAMÓWIENIA ONLINE

Wybierz parametry druku,
rozmiar i rodzaj szkła.

Złóż zamówienie