NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL
NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Hodowla Kotów Norweskich Leśnych Camelion*PL istnieje od 2007 roku.
Jesteśmy niewielką domową hodowlą, w której zawsze na pierwszym miejscu
jest troska o dobro kotów. Naszym celem jest wychowywanie zdrowych,
szczęśliwych i pełnych miłości kociaków norweskich leśnych.

W moim domu zwierzęta były od zawsze, ale historia z kotami zaczęła się dzięki mojemu synkowi, który zapragnął mieć takiego mruczącego przyjaciela. Poszukiwania wymarzonego kociaka trwały długo, do momentu kiedy natrafiłam w internecie na artykuł o Kotach Norweskich Leśnych. Piękne, dostojne stworzenia o wspaniałej szacie i hipnotyzującym spojrzeniu zauroczyły mnie całkowicie, już wtedy wiedziałam że to właśnie ten kot powinien zamieszkać w naszym domu. I tak też się stało. W 2006r. dołączyła do mojej rodziny pierwsza norweska piękność Camelia Duch Północy*PL. Jest to kotka odzwierciadlająca dokładnie ten sam wzorzec Norwegów, o których wcześniej tyle czytałam.

Moja hodowla powstała właściwie trochę przypadkowo, nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że zostanę hodowcą. Na kontakt ze światem wystawowym zdecydował mój mąż, który chciał sprawdzić czy tylko my uważamy, że Camelia jest taka piękna. W dniu naszej pierwszej wystawy nie tylko byliśmy zdumieni ocenami sędziów, ale także więzią między hodowcami i chęcią do uczestniczenia w kolejnych wystawach. Od tego dnia zrodził się pomysł na założenie własnej hodowli Kotów Norweskich Leśnych Camelion*PL. Nazwa tej hodowli wywodzi się od imienia naszej cudownej kotki Camelii oraz (LION) lwa ,którego ona tak bardzo przypomina.

W 2008r. hodowla powiększyła się o dwie przesłodkie kotki Alayę Camelion*PL i Akirę Camelion*PL - córki Camelii. Mieliśmy już trzy różnobarwne kotki, ale stwierdziliśmy, że w hodowli brakuje faceta , który utemperował by nasze dziewczyny. I tak w 2009 przyjechał do nas z niemieckiej hodowli uroczy i bardzo całuśny norweski rudasek Mo Folchert Elrilar's.

Nasze koty wychowują się z dziećmi, są przyjacielsko nastawione do obcych i do innych zwierząt. Nasze koty wychodzą na zewnątrz tylko pod naszym nadzorem , uwielbiają też spędzać czas na świeżym powietrzu wylegując się w wolierze.

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Facebook

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Jesteśmy przeciwnikami pseudo-hodowli. Wyznajemy zasadę rasowy = rodowodowy

Nasza hodowla należy do klubu Felis Posnania, reprezentowanym w Polsce przez federację Felis Polonia pod patronatem Międzynarodowej Organizacji Felinologicznej FiFe.

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Zobacz galerie z naszego domu:

Nasz zwierzyniec      ||       Bibeloty kocie       ||           Nasz ogród      

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Jeśli spodobała Ci się moja strona zagłosuj:

Hodowle kotów norweskich leśnych KOTY PÓŁDŁUGOWŁOSE Kocia Lista Stron Najlepsze Hodowle


 

« WSTECZ


 

Hodowla kotów
norweskich leśnych
Camelion*PL

Izabela Stochaj
Wieleń, POLSKA

tel.: +48 604 78 36 64
email: camelion@vp.pl

NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL NFO, koty norweskie leśne - hodowla Camelion*PL

Ostatnia aktualizacja: || Webdesign: Marta Borkowska - SEPIS Project || 2005- © Camelion*Pl